Oturum Açma Sayfası

Güçlü sistemlerimiz hesaplarınızı, poliçelerinizi rahatlıkla yönetmenizi sağlar. Web üzerindeki araçlara, güvenli giriş (login) sayesinde şifre korumalı olarak ulaşabilirsiniz.

Atrium

Bütün çevrimiçi Atradius uygulamalarına tek bir ortam üzerinden erişim sağlayabileceğiniz yeni çevrimiçi platformumuz Atrium'a buradan ulaşabilirsiniz.

Bağlan  Atrium

Collect@Net

Sadece tahsilat hizmeti alan müşterilerimizin kullanımı için oluşturulmuş web tabanlı tahsilat yönetim sistemine ulaşın.

Bağlan  Collect@Net

Atradius Insights

Risk süreçlerinizin yönetiminde sizlere yardımcı olmak üzere tasarlanmış çok yönlü istihbarat platformuna internet üzerinden ulaşın.

Bağlan  Atradius Insights
Sorumluluk Reddi

Web sayfalarımız, raporlar, makaleler, yayınlar, ipuçları ve faydalı içerikler, ticari özetler, infografikler, videolar (her biri bir “Yayın”) gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitelerimizde veya web sitelerimizden erişilebilen her yayın yalnızca bilgi amaçlıdır ve herhangi bir okuyucuya herhangi bir şekilde işlemler, yatırımlar veya stratejiler hakkında tavsiye veya yönlendirme niteliği taşımamaktadır. Okuyucular, sağlanan bilgilerle ilgili ticari veya başka türlü kendi bağımsız kararlarını vermelidir. Herhangi bir Yayında yer alan bilgilerin güvenilir kaynaklardan elde edildiğini sağlamak için her türlü çabayı göstermemize rağmen, Atradius herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu değildir. Herhangi bir Yayındaki tüm bilgiler, bütünlük, doğruluk, güncellik açısından veya kullanımlarından elde edilen sonuçlara ilişkin herhangi bir teminat ve açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın, ’olduğu gibi’ sağlanır. Hiçbir durumda Atradius, Atradius’un ilgili ortaklıkları veya şirketleri veya ortakları, acenteleri, temsilcileri veya çalışanları, herhangi bir Yayında yer alan bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karar veya eylemden dolayı,veya herhangi bir fırsat kaybına, kar kaybına, üretim kaybına, iş kaybına veya dolaylı zararlara, her türlü özel veya benzeri zararlara ilişkin olarak, bu tür kayıp veya zararların olasılığı bildirilse bile, size veya başka hiç kimseye karşı sorumlu değildir.