Oturum Açma Sayfası

Güçlü sistemlerimiz hesaplarınızı, poliçelerinizi rahatlıkla yönetmenizi sağlar. Web üzerindeki araçlara, güvenli giriş (login) sayesinde şifre korumalı olarak ulaşabilirsiniz.

Atrium

Bütün çevrimiçi Atradius uygulamalarına tek bir ortam üzerinden erişim sağlayabileceğiniz yeni çevrimiçi platformumuz Atrium'a buradan ulaşabilirsiniz.

Bağlan  Atrium

Collect@Net

Sadece tahsilat hizmeti alan müşterilerimizin kullanımı için oluşturulmuş web tabanlı tahsilat yönetim sistemine ulaşın.

Bağlan  Collect@Net

Atradius Insights

Risk süreçlerinizin yönetiminde sizlere yardımcı olmak üzere tasarlanmış çok yönlü istihbarat platformuna internet üzerinden ulaşın.

Bağlan  Atradius Insights
Yasal Uyarı

Buradaki beyanlar yalnızca genel bilgi sağlama amacını taşımakta olup hiçbir amaç için güvenilmemelidir. Tabi olduğu koşullar için lütfen gerçek ilkeye ya da ilgili ürün veya hizmet anlaşmasına başvurun. Buradaki hiçbir unsur, alıcılara dair ya da sizin adınıza gerekli özenin gösterilmesi yükümlülüğü dahil Atradius tarafında hiçbir hak, yükümlülük, tavsiye ya da sorumluluk oluşturduğu şeklinde yorumlanamaz. Atradius, herhangi bir alıcı hakkında detaylı durum tespiti yaparsa, bu, sigortalı ya da başka birilerinin menfaati için değil, kendi sigortalama prensipleri doğrultusundadır. Ayrıca, hiçbir durumda Atradius ve hiçbir bağlı ortaklık ve yan kuruluşu buradaki beyanlarda bulunan bilgilerin kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı, özel, arızi ya da nihai zarardan sorumlu olmayacaktır.