Bilgi Toplumu Hizmetleri

Atradius Türkiye’nin Merkezi Kayıt Kuruluşu'nda bulunan e-şirket sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayın.

  

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine ulaşmak için lütfen tıklayın.

 

08.10.2013 tarihli ve 28789 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Özel Hukuk Hükümlerine Tabi Sigortalar Kapsamında Hak Sahiplerince Aranmayan Paralar Hakkında Yönetmelik’e göre hak sahiplerince aranmayan paralar hakkındaki sorgulamalar ilgili tarihlerde bu sayfadan yapılabilecektir.
 
İlgili tutarlar her yıl Şubat ayının ilk iş günü ile Mayıs ayının sonuna kadar 4 ay süre ile erişime sunulacaktır. Zaman aşımına uğrayan tutarların Haziran ayının 15. gününe kadar aranmaması durumunda Haziran ayının sonuna kadar Güvence Hesabı’na aktarılacaktır.
 
Tüm sigorta ve emeklilik şirketlerindeki alacak sorgulamalarınızı yapmak için Güvence Hesabı internet sitesindeki ekrana buradan ulaşabilirsiniz.
 

 

Sorumluluk Reddi

Web sayfalarımız, raporlar, makaleler, yayınlar, ipuçları ve faydalı içerikler, ticari özetler, infografikler, videolar (her biri bir “Yayın”) gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitelerimizde veya web sitelerimizden erişilebilen her yayın yalnızca bilgi amaçlıdır ve herhangi bir okuyucuya herhangi bir şekilde işlemler, yatırımlar veya stratejiler hakkında tavsiye veya yönlendirme niteliği taşımamaktadır. Okuyucular, sağlanan bilgilerle ilgili ticari veya başka türlü kendi bağımsız kararlarını vermelidir. Herhangi bir Yayında yer alan bilgilerin güvenilir kaynaklardan elde edildiğini sağlamak için her türlü çabayı göstermemize rağmen, Atradius herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu değildir. Herhangi bir Yayındaki tüm bilgiler, bütünlük, doğruluk, güncellik açısından veya kullanımlarından elde edilen sonuçlara ilişkin herhangi bir teminat ve açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın, ’olduğu gibi’ sağlanır. Hiçbir durumda Atradius, Atradius’un ilgili ortaklıkları veya şirketleri veya ortakları, acenteleri, temsilcileri veya çalışanları, herhangi bir Yayında yer alan bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karar veya eylemden dolayı,veya herhangi bir fırsat kaybına, kar kaybına, üretim kaybına, iş kaybına veya dolaylı zararlara, her türlü özel veya benzeri zararlara ilişkin olarak, bu tür kayıp veya zararların olasılığı bildirilse bile, size veya başka hiç kimseye karşı sorumlu değildir.