Ürünlerimiz

'Atradius, işimizi büyütürken her adımda bize destek oldu.'

Risk Yönetim Müdürü, Kurumsal Ölçekli Tarım ve Gıda Şirketi

Ürün ve hizmetlerimiz, KOBİ’lerden büyük ölçekli firmalara kadar her boyuttaki şirketin ihtiyacını karşılayacak, gerek yerel gerek uluslararası satış faaliyetlerini destekleyecek ve alacak sorununuzu azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Kendi sektörlerinde deneyimli risk ekibimiz ile enerjiden mühendislik hizmetlerine, inşaattan gıdaya kadar her sektörde çalışıyoruz.

Global Alacak Sigortası

Çok uluslu müşteriler için tasarlanmış Atradius Global, coğrafi erişiminizi ve çok dilli politikalarınızı yansıtmakta olup yerinde yerel destek sağlarken,ticari faaliyetinizi bir bütün olarak görür.

Brooklyn_bridge_New_York_Bonding

Modula Poliçesi

Atradius Alacak Sigortası, müşterilerinizin iflası gibi ticari risklerinize karşı faaliyetinizi korumaya yardımcı olmaktadır. Her ölçekteki işletmeler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Accounts Receivable Insurance

Alacak Tahsilat Hizmeti

Siz veya borçlunuz dünya üzerinde her nerede olursanız olun, herhangi bir ülkede, zaman diliminde, para biriminde ve dilde tahsil edilmemiş faturalarınızı tahsil etme konusunda size destek olabiliriz.

Atradius Kreditversicherung - Produkte für Ihr Forderungsmanagement

Modula KOBİ Poliçesi

İşinizi ne kadar iyi yaptığınızdan bağımsız, vadeli satış yaptığınız her işlemde riske maruz kalırsınız. Modula KOBİ ürünü risk yönetiminde KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

Businessman with coffee and tablet