Hakkımızda

"Atradius ekibinin kolay ulaşılabilir olmaları, problemlere hızlı çözüm önerileri sunmaları ve doğru yönlendirmeleri bizim için güven verici oldu.''

Levent Çerezci, Ağır Haddecilik

Mükemmel müşteri hizmetlerimizle oluşturduğumuz itibarımız ile alacak sigortası ve tahsilatında dünya lideriyiz. Faaliyetlerinize destek olmak amacıyla sürekli olarak güncel piyasa istihbaratı ve Insights gibi araçlara yatırım yapmaktayız. Bunların ötesinde, sizi ve faaliyetinizi anlamak bizim öncelikli hedefimiz. Faaliyetlerinizin başarısı sizin olduğu gibi bizim de en büyük önceliğimiz.

Dünya Çapında Atradius

Atradius 50’den fazla ülkedeki stratejik varlığı ile dünya çapında ticari alacak sigortası, teminat ve tahsilat hizmetleri sunmaktadır.

Atradius Türkiye

2007’den bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Atradius, Türkiye’nin en hızlı büyüyen alacak sigortası şirketidir.

Atradius Kurumsal Video

Bu video Atradius hakkında 4 dakikalık bir tanıtım içermektedir.

Yasal Uyarı

Buradaki beyanlar yalnızca genel bilgi sağlama amacını taşımakta olup hiçbir amaç için güvenilmemelidir. Tabi olduğu koşullar için lütfen gerçek ilkeye ya da ilgili ürün veya hizmet anlaşmasına başvurun. Buradaki hiçbir unsur, alıcılara dair ya da sizin adınıza gerekli özenin gösterilmesi yükümlülüğü dahil Atradius tarafında hiçbir hak, yükümlülük, tavsiye ya da sorumluluk oluşturduğu şeklinde yorumlanamaz. Atradius, herhangi bir alıcı hakkında detaylı durum tespiti yaparsa, bu, sigortalı ya da başka birilerinin menfaati için değil, kendi sigortalama prensipleri doğrultusundadır. Ayrıca, hiçbir durumda Atradius ve hiçbir bağlı ortaklık ve yan kuruluşu buradaki beyanlarda bulunan bilgilerin kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı, özel, arızi ya da nihai zarardan sorumlu olmayacaktır.