Hakkımızda

"Atradius ekibinin kolay ulaşılabilir olmaları, problemlere hızlı çözüm önerileri sunmaları ve doğru yönlendirmeleri bizim için güven verici oldu.''

Levent Çerezci, Ağır Haddecilik

Mükemmel müşteri hizmetlerimizle oluşturduğumuz itibarımız ile alacak sigortası ve tahsilatında dünya lideriyiz. Faaliyetlerinize destek olmak amacıyla sürekli olarak güncel piyasa istihbaratı ve Insights gibi araçlara yatırım yapmaktayız. Bunların ötesinde, sizi ve faaliyetinizi anlamak bizim öncelikli hedefimiz. Faaliyetlerinizin başarısı sizin olduğu gibi bizim de en büyük önceliğimiz.

Dünya Çapında Atradius

Atradius 50’den fazla ülkedeki stratejik varlığı ile dünya çapında ticari alacak sigortası, teminat ve tahsilat hizmetleri sunmaktadır.

Atradius Türkiye

2007’den bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Atradius, Türkiye’nin en hızlı büyüyen alacak sigortası şirketidir.

Atradius Kurumsal Video

Bu video Atradius hakkında 4 dakikalık bir tanıtım içermektedir.

Sorumluluk Reddi

Web sayfalarımız, raporlar, makaleler, yayınlar, ipuçları ve faydalı içerikler, ticari özetler, infografikler, videolar (her biri bir “Yayın”) gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitelerimizde veya web sitelerimizden erişilebilen her yayın yalnızca bilgi amaçlıdır ve herhangi bir okuyucuya herhangi bir şekilde işlemler, yatırımlar veya stratejiler hakkında tavsiye veya yönlendirme niteliği taşımamaktadır. Okuyucular, sağlanan bilgilerle ilgili ticari veya başka türlü kendi bağımsız kararlarını vermelidir. Herhangi bir Yayında yer alan bilgilerin güvenilir kaynaklardan elde edildiğini sağlamak için her türlü çabayı göstermemize rağmen, Atradius herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu değildir. Herhangi bir Yayındaki tüm bilgiler, bütünlük, doğruluk, güncellik açısından veya kullanımlarından elde edilen sonuçlara ilişkin herhangi bir teminat ve açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın, ’olduğu gibi’ sağlanır. Hiçbir durumda Atradius, Atradius’un ilgili ortaklıkları veya şirketleri veya ortakları, acenteleri, temsilcileri veya çalışanları, herhangi bir Yayında yer alan bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karar veya eylemden dolayı,veya herhangi bir fırsat kaybına, kar kaybına, üretim kaybına, iş kaybına veya dolaylı zararlara, her türlü özel veya benzeri zararlara ilişkin olarak, bu tür kayıp veya zararların olasılığı bildirilse bile, size veya başka hiç kimseye karşı sorumlu değildir.