İletişim

Atradius’un dünyanın çeşitli bölgelerindeki birçok ülkede temsilcilikleri vardır. Hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istediğiniz ülkeyi seçin.

Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros Merkezi İspanya Türkiye İstanbul Şubesi Şirket Merkezi

Büyükdere Cad. Kırgülü Sok No.4
Metro City İş Merkezi Kat: 1/B
Esentepe 34330 Şişli İstanbul

Tel:
+90 212 386 2800
Fax:
+90 212 272 2694
E-posta:

Hukuki bilgi

Uluslararası İletişim

Size yalnız coğrafi değil, kültürel ve yapısal olarak da yakınız. 50’den fazla ülkedeyiz ve dünya genelinde 160’tan fazla  ofisimiz bulunmaktadır.

Hızlı bilgi formu

Hızlı başvurular için aşağıdaki iletişim formunu kullanın.

Detaylı Bilgileriniz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Yasal Uyarı

Buradaki beyanlar yalnızca genel bilgi sağlama amacını taşımakta olup hiçbir amaç için güvenilmemelidir. Tabi olduğu koşullar için lütfen gerçek ilkeye ya da ilgili ürün veya hizmet anlaşmasına başvurun. Buradaki hiçbir unsur, alıcılara dair ya da sizin adınıza gerekli özenin gösterilmesi yükümlülüğü dahil Atradius tarafında hiçbir hak, yükümlülük, tavsiye ya da sorumluluk oluşturduğu şeklinde yorumlanamaz. Atradius, herhangi bir alıcı hakkında detaylı durum tespiti yaparsa, bu, sigortalı ya da başka birilerinin menfaati için değil, kendi sigortalama prensipleri doğrultusundadır. Ayrıca, hiçbir durumda Atradius ve hiçbir bağlı ortaklık ve yan kuruluşu buradaki beyanlarda bulunan bilgilerin kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı, özel, arızi ya da nihai zarardan sorumlu olmayacaktır.