İletişim

Atradius’un dünyanın çeşitli bölgelerindeki birçok ülkede temsilcilikleri vardır. Hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istediğiniz ülkeyi seçin.

Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros Merkezi İspanya Türkiye İstanbul Şubesi Şirket Merkezi

Büyükdere Cad. Kırgülü Sok No.4
Metro City İş Merkezi Kat: 1/B
Esentepe 34330 Şişli İstanbul

Tel:
+90 212 386 2800
Fax:
+90 212 272 2694
E-posta:
bilgi@atradius.com

Hukuki bilgi

Uluslararası İletişim

Size yalnız coğrafi değil, kültürel ve yapısal olarak da yakınız. 50’den fazla ülkedeyiz ve dünya genelinde 160’tan fazla  ofisimiz bulunmaktadır.

Hızlı bilgi formu

Hızlı başvurular için aşağıdaki iletişim formunu kullanın.

Detaylı Bilgileriniz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Sorumluluk Reddi

Web sayfalarımız, raporlar, makaleler, yayınlar, ipuçları ve faydalı içerikler, ticari özetler, infografikler, videolar (her biri bir “Yayın”) gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitelerimizde veya web sitelerimizden erişilebilen her yayın yalnızca bilgi amaçlıdır ve herhangi bir okuyucuya herhangi bir şekilde işlemler, yatırımlar veya stratejiler hakkında tavsiye veya yönlendirme niteliği taşımamaktadır. Okuyucular, sağlanan bilgilerle ilgili ticari veya başka türlü kendi bağımsız kararlarını vermelidir. Herhangi bir Yayında yer alan bilgilerin güvenilir kaynaklardan elde edildiğini sağlamak için her türlü çabayı göstermemize rağmen, Atradius herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu değildir. Herhangi bir Yayındaki tüm bilgiler, bütünlük, doğruluk, güncellik açısından veya kullanımlarından elde edilen sonuçlara ilişkin herhangi bir teminat ve açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın, ’olduğu gibi’ sağlanır. Hiçbir durumda Atradius, Atradius’un ilgili ortaklıkları veya şirketleri veya ortakları, acenteleri, temsilcileri veya çalışanları, herhangi bir Yayında yer alan bilgilere dayanarak alınan herhangi bir karar veya eylemden dolayı,veya herhangi bir fırsat kaybına, kar kaybına, üretim kaybına, iş kaybına veya dolaylı zararlara, her türlü özel veya benzeri zararlara ilişkin olarak, bu tür kayıp veya zararların olasılığı bildirilse bile, size veya başka hiç kimseye karşı sorumlu değildir.